Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač je hluční!

Dobrý den jak napovídá název počítač je opravdu dost hluční a proto prosím o pomoct, Pc je hluční když je zapnutí tak hodinku zhruba po hodince pc opravdu moct řve prosím o pomoct jak hlučnost utišit možná je to procesorem nebo grafikou ale i tak bych to rád utišil děkuji.

moje sestava

AMD Phenom II 6 jádro.
Radeon HD 5700 1GB

Pravdepodobne sa ti prehrieva procesor alebo graficka karta tak treba vycistit cele vnutro ALE NIE VODOU !!!
Bud prefukat alebo povysavat a vysat prach.
Ale problem moze byt aj vtom ze ti niektory vetrak uz konci/kazi sa a treba ho vymenit. -> Ved pocuvaj co alebo kde ti to huci pri spusteni a sam zbadas kde je chyba.... takto ODKIAL MI MAME VEDIET co ti tam presne huci,moze to byt aj vetrak na zdroji.