Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIndows 8 zapomenuté heslo

Dobrý den,
mám PC kde je OS Windows 8. Zapomněl jsem heslo a účet je online. Zkoušel jsem obnovit heslo, ale údaje nesouhlasily, tudíž mě neposlali nové heslo. Chtěl jsem vytvořit jiný účet (lokální) ale nikde není volba, na obrazovce je pouze onen účet ke kterému neznám heslo. Jde mě o data, které mám v počítači. Je nějaká možnost jak se dostat do počítače a dostat data? Třeba přes instalační disk Windows nebo Hirens Boot CD? Nebo jde nějakým způsobem aktivovat účet správce a přihlásit se? Děkuji za cenné rady jsem zoufalý.

disk vytáhneš, přidáš druhého pc a data zkopíruješ.
nebo nabootuješ nějaké cd se správcem souborů (třeba hirens) a data vykopíruješ na externí disk.

na tom hirensovi je např. 'Active Password Changer', můžeš s ním zkusit aktivovat lokálního administratora.
celkem nechápu, jak může někdo používat systém jen s online přihlášením.