Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Otvorenie programu davkovym suborom

Ahojte,

mam vytvoreny davkovy subor na start lotusov (potrebujem prekopirovat vzdy pri starte jednu DB). DB sa skopiruje, lotusy nastartuju ale okno cmd zostava stale otvorene s tym, ze program sa otvara a okno zostane visiet.
Neda sa pouzit command, ktory to otvori na pozadi, nieco ako v *nixe cez & a potom tam pridam len exit a cmd okno sa zatvori?

diky za napady

Bylo by možné sem okopírovat, jak vypadá ta BATerka?

Jak startuješ Lotusy? Příkazem Start?

Hodilo by se uvést OS, chování BAT souborů a seznam příkazů jsou v každé verzi Windows odlišné.

Ale myslím že by měl zabrat postup se zástupcem, co radí Eva.