Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem KAZDYCH 30MINUT SA VYPNE NTB

KAZDYCH 30min sa vypne notebook respektive 29o min 45sek cital som ze to robi viacerym ktory upgradovali procesory !!! intel schvalne blokuje v BIOSE aby uzivatel nemohol pouzivat iny cpu . problem je ze treba upravit microcode cez hex nejaky a neviem sa pohnut dalej :D

hej mam vsetko aktualne. proste intel vedome vypina pc v biose lebo som si tam dal lepsi vykonejsi pc a on mi chce ho chce zakazat. asi sa nato vyjebem lebo som skusal stiahnut aj modded bios a furt vypina nech tam dam hocijaky bios. teploty su ok skusal som aj zatazove burn testy 10-15 min a nevyplo nic hovorim vsetko ide ok len ten bios insyde treba upravit nejak manualne a neviem ako

je to procesor b820 taky odpad VYMENENY za i3 2350m 2.3gHZ dal som tam bios 2.21 a stale vypina. cital som ze treba upravit nejako microcode v hexe aby to nevypinalo. viac intel procesory nikdy ani nechcem je to vyjebana spolocnost a buzeranti :-)