Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Intel graphics 4500

Dobry den, zajimalo by me, jestli ma cenu kupovat ntb s touto grafikou, intel hd graphics 4500m, jestli by to rozjelo treba lolko aspon na minimalni a jestli to dokaze ovlivnit pamet ram, ktera by byla v tomto pripade 6gb,nekde jsem cetl ze kdyz ma grafika sdilenou pamet, tak si to bere z ramky nebo tak nejak, diky :)

Zadej si tu kartu na notebookcheck.net a porovnej výsledky s nějakou grafikou, co máš třeba doteď. Taky můžeš zkontrolovat FPS u vybraných her a udělat si tak obrázek. Jen se mi nějak nezdá to číslo, ale nevím, nejsem expert.

Já bych se toho tolik nebál. V levnějších kategoriích máš buď AMD nebo tyhlety sdílené grafiky a rozdíl v tom výkonu mnohdy prakticky moc není. Jen je prostě "integrovaná", což může znít blbě, no.

:-D Nooo stou grafikou spustis samozrejme aj najnovsie hry (pravdepodobne) ale moze ti kludne aj na najmensich detailov sekat ta hra ! Takze tak...
A ANO integrovane grafiky si beru z operacnej pamate miesto... ale v tvojom pripade 6 GB je dostatocna aj pre Windows aj pre grafiku ale dolezity je v tvojom pripade aj PROCESOR ! Ak tam mas Intel Core i5, tak si na tom dobre a spustis hry novsie na najmensich detailov.