Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém se spuštěním Win 7: poškozený winlogon

Zdravím,
chtěl bych poprosit o radu, jak nejlépe vyřešit tuto situaci. Měl jsem naplánovanou kontrolu disku při vypnutí PC, jenže došlo k jejímu přerušení. Při následném startu mi vyskočilo okno s upozorněním, že winlogon je nejspíš poškozený nebo nečitelný, ať spustím chkdsk. Dal jsem tedy OK, ale po chvilce se to objeví znova bez žádné další aktivity. Mám legální OEM verzi Windows 7 HP x64 (nemám opravné DVD, pouze záchranný oddíl na HDD) Na C: mám docela důležitá data, o která bych nerad přišel. Děkuji

Cenná data zálohuji jednou za určitou dobu. Prostě se to stalo ve špatnou dobu no, co se dá dělat. Jinak díky za radu. Musí být to DVD s originál Windows nebo je to jedno pro opravu? Jak už jsem psal, mám pouze předinstalovanou OEM verzi s instalační kopií na skrytém oddílu. DVD k tomu nebylo, pouze možnost si ho dodatečně vytvořit.