Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC do 19 000 Kč

Ahoj, chci si koupit novy PC na hry do 19 000 Kč bez windows (ten si koupínm jinde) ;-)
Tady je návrh, je všechno v pořádku?

www.czc.cz/1cdc1c47cogj1a4dhb9gul9fa3/seznam

Monitor sem vybral tenhle:

http://lcd-monitory.heureka.cz/benq-gw2320/specifikace/#section

Jestli by jste měli lepší návrh tak sem s ním + mám ještě pár otázek.
1) Nainstalovali by mi na czc win bez aktivace? (klíč bych si koupil jinde)
2) Je lepší win 7 nebo win 8 (- váš osobní názor)?
3) Šli by na win8 i hry co maj v doporuených hw win vista?
4) Procesor = 8-jádrový AMD nebo 4-Intel?

Předem děkuji :puff:

Omyl, žiadny podvod

technologie.etrend.sk

Zvlášť významná je časť

Pasáže licenčných, či iných zmlúv, ktoré obsahujú zákaz predaja licencií, sú neplatné. Európsky súdny dvor nerozhoduje v národných sporoch, ale v tomto rozhodnutí udáva aj spôsob výkladu rozhodnutia pre národné súdy v podobných prípadoch.

... :puff:

1) Pokud OEM licence nebude společně na faktuře s počítačem, kde má být nainstalován, tak není legální. Něco jiného je krabicová verze.
2) Zůstal bych věrný W7.
3) Většinou to řeší nějaký patche nebo klasicky nastavení režimu kompatibility občas pomůže.
4) Intel

Dle mého všechno klesá spíše po Vánocích. Teď by můj PC vyšel na 16.380,- a před půl rokem jsem ho objednával za 14.775,- (Neobsahuje GK). To je celkem skok.

Nainstaluješ drivery (začíná se driverem chipsetu) a pak zbytek (LAN, audio) a pak grafiku. Postahuješ aktualizace a bude hotovo.

Ovladače k desce stáhneš zde:
http://www.msi.com/support/mb/Z97_PC_Mate.html#dow n-driver

Navol si tam ještě svůj operační systém.
Jako první nainstaluj chipset driver, restart a pak to ostatní, opět restart.
Až po tom všem nainstaluj ovladač grafické karty.(zase restart).

Sestava je to určitě pěkná, jenom by ji slušel lepší monitor.
Ten tvůj je za ty peníze dobrý, o tom žádná;
ale přece jen k pc za 19 litrů bych si koupil něco většího - lepšího,
24" 16:10 nebo 27" 16:9 - panely IPS nebo MVA.

aha, takže jestli to dobře chápu, tak:
1. nainstaluju windows
2. v prostředí windows nainstaluju chipset, lan a audio - resp všecvhno co je na té stránce drivers
3. nainstaluju nejnovější ovladače grafické karty
4. nainstaluju aktualizace systému windows
5. a to je všechno

Je to tak?