Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi router

Prosimvás pomozte mi vybrat wifi router? Bydlím na baráku, 4 místnosti cca 5x5 metrů, tak chci aby mi to pokrylo náš domeček, nic víc nepotřebuju. Chci do toho dát tak 300-350 kč (i s poštovným)

http://aukro.cz/listing/listing.php?order=m&string =wifi+router&bmatch=seng-v6-p-elektro_czech-0819

takže bych vybíral třeba tady nějaký použitý. Nebo pokud víte, že je v nějakém elektru např. spáčil, okay apod. nejaky v akci v teto ceně, budu rád, když řeknete. Diky za kazdou pomoc. Wifi budu dělat poprvé...

Myslet si,že dražší router má vyšší výkon je omyl. Všechny routery mají pevně daný max.vyzářený výkon. Cena jen rozlišuje dualband,+ print +media server+ další konfort,IPTV, počet antén. Za 500 dostaneš šunt,co nic neumí.

Cena rozlisuje taky jako jeden z hlavnich parametru "vykon" - kolik spojeni zvladne router obslouzit soucasne a jak stabilni bude.
Komfort je také to, jak je schopný nastavit připojení (rychlost pro klienty, firewall, ...) - vše to, co má router dělat. To ostatní - DLNA, IPTV atd. už je jen dodatečná funkčnost.