Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chci si zahrát lepší hry aspoň na medium.

Ahoj, mám tento PC http://www.czc.cz/czc-bavim-se-h209-a8-6600k-6gb-1 tb-ati-8570d-dvdrw-win8/143275/produkt?q-category- id=fntvufjs1cgqub40sd511sint5 a chtěl bych si dokoupit lepší grafickou kartu určenou spíše na hraní her. Měla by stát do 3-4tisíc pokud možno. Novější hry nerozjedu na hratelné FPS a myslím, že je to z důvodu právě špatné grafické karty. Pokud se pletu budu rád, když mě opravíte. Předem děkuji za pomoc :)

Dobře tato karta se zdá více než dostačující. Chtěl bych se zeptat, když budu mít vlastně 2 grafické karty(jednu integrovanou a druhou tuto), jak to funguje? Integrovaná grafika by šla do pozadí a vůbec nefungovala nebo by šli obě navzájem? Používám dva monitory, šlo by nastavit jednu grafickou kartu na jeden monitor a druhou na druhej? Moc se vtom nevyznám. Předem děkuji.

Takže pokud bych si koupil a zapojil grafickou kartu, co mi M-Pol doporučil. Tak poté by pouze stačilo zapojit monitory do této nové grafické karty a vše by vpohodě šlo a jela by pouze jedna grafická karta? Chápu to dobře?

IGP se automaticky při vložení dedikované do slotu vypne.
Navzájem by to stejně nemělo smysl = zbytečná komplikace a stejně to více méně řádně stále nefunguje.
Na tu nV 750ti připojíš v pohodě dva monitory.

(je ale potřeba zjistit zda se ta nV dlouhá 250mm vleze do krabice, takže si to před nákupem raději změř)