Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký nový pc a kde sehnat

Už toho mám dost tenhle pc nic jiného neumí jen sekat se.Chci nějaký pc do 5000,- kč.Vím není to moc ale mě bude stačit když na tom rozjedu call of duty 2 a hry s podobnou grafikou.Kdyby jste mi hodili odkaz kde bych takový pc koupil. (Prosím věrohodný obchod né že mi přijde poštou krabice kamení a pc nikde.)

Hele co mě to tady bulíkujete mám tady pc o týhle sestavě
Operating System
Systém Windows XP Professional 32-bit SP2
CPU
AMD Athlon XP
Thoroughbred 0.13um Technology
RAM
512 MB DDR @ 133MHz (2-3-3-6)
Graphics
L705A (1024x768@60Hz)
32MB S3 Graphics ProSavageDDR (MSI)

Je starej jako jeruzalém ale pá her na tom rozjedu cod 1 se na tom sice seká ale cs 1.6 jede poho tak mi tu netvrdte že na tamtom pc rozjedu maximálně karty.. -_- aspon to cod 2,cs source,team fortress,quake live,mafia bych na tom moch zajet ne?