Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový mobil

Dobrý den, potřebuju pomoct s výběrem mobilu do 7000 +- 1000Kč nevadí moje požadavky: rychlý,s LTE,Micro SD. To je vše ode mě Díky moc za odpovědi.
Změna kategorie, původně: Ostatní. Mobil je mobil. (karel)

Pokud můžeš dát 1000 navíc, tak bych šel do LG G2, ten telefon se mi až na chybějící paměťovou kartu opravdu líbí. Osobně bych šel do něj, přece jen telefon kupuješ na delší dobu, teď ušetříš 1000, za rok tě to bude mrzet, přitom i kdybys ho měl v plánu za dva roky vyměnit, tak je to jako příplatek ani ne 50 korun na měsíc.
Sám mám Galaxy S4, ten telefon stál hodně, ale nemám důvod ho po roce a půl měnit, znám se, že kdybych koupil tehdy něco průměrného, už bych měl cukání k výměně, takhle na něj sice občas nadávám, ale vím, že si změnou zásadně nepolepším.