Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová sestava pc

Čaute mam prosbu jestli je tahle pc sestava dobrá nebo jestli by šlo sehnat něco lepšího v ceně do 22 000
http://www.alfacomp.cz/basket.php?items=_1ZNB011Z4 L012MZZ011O1X012I5A012NUD012LEA012SE1012QII01
akorat bych tam dal tenhle zdroj crono-cr-750
takže by to bylo v hodnotě zhruba do 22 000 jak jsem to počítal kdybych bral položky tam kde jsou nejlevnější a win mam svůj
Předem díky za odpověd

Ano "správně", vyměnit nic moc zdroj za úplně sračkovací, navíc oba zbytečně papírově předimenzované, nacpat taktovací K procesor na levnou mATX GB desku a to vše do "sardinkové" mATX krabice, na to musí být zvláštní talent = totální neznalost.

Na zdroji a desce se nešetří a to zvláště u herní taktovací (s celkovou spotřebou) 400W sestavy!
(zdroj + deska + slušné chlazení jsou totiž nejdůležitější komponenty v každém PC a to s ohledem na stabilitu a životnost)

Až se tě parné léto optá co sis na podzim postavil, tak hořce zapláčeš, tedy pokud ten nepodařený stroj ještě bude funkční.

všem díky za odpověď, v skládání pc jsem uplně začátečník a slyšel jsem, že M-Pol se v tom hodně vyzná tak jestli by byl tak ochotný a měl čas a poskládal by mi nějakou sestavu do 22 000 byl bych mu moc vděčný :)

moc diky a asi bych sel taky do amd jelikoz jsem tez o tom slysel dobre veci atd ale diky moc :) a jestli by nemohl byt ten case takovy jak jsem tam daval ja nebo ten hned po me ten zelman jelikoz to beru k vuli toho ze jsou levne :O

Nemohl, protože nebudu cpát HW do papírové kracice jen proto, že je skoro zadarmo, to to raději nacpu do krabice od banánů a vyjde to nastejno.
(limit návrh splňuje, tak nevím co řešíš)
Jo a pokud si myslíš, že to umíš lepe, tak si kup co chceš, jsou to tvoje prach a já bulet nebudu.