Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o názor k mému PC.

Dobrý den, rád bych si vyslechl, co byste dodali k mé sestavě. Do čeho nového bych měl zainvestovat. Případně, co bych měl odstranit.

Procesor: Intel core i7-4770t
Základní deska: MSI Z87I
Grafická karta: SAPPHIRE HD 7850 OC 1GB
Pevné disky: ADATA Premier Pro SP600 64GB
WD CAVIAR GREEN WD10EARS 1TB SATAII/300 64MB
Ram: ADATA 8GB DDR3 1333MHz CL9
Pc skříň: Fractal design node 304

Děkuji za vaše názory.

Jak píše kolega, zdroj k ničemu. Leda by jste plánoval něco velkého :D. A když říkám velkého, myslím tím minimálně SLI/Crossfire. Procesor s T na konci s tímhle zdrojem? To je k zasmání. Jasně, že je hezké, že to můžete mít výhodně, ale v konečném zúčtování i tak proděláte, ptž budete mít nevyváženou sestavu.

Jako, jak píšete oba s tím zdrojem se můžu max vyfotit. Určitě ho budu prodávat, chtěl bych nějakej zdroj s dobrým cable managementem, protože v té bedně není moc prostoru na dovádění.

Ale mohli byste mi zkusit doporučit nějakej chladič do bedny na procák. Zkoušel jsem v ní chladič Akasu AK-965 a nebylo k hnutí, byla to podle mě hrozná prasárna. Přemýšlel jsem nad nějakým articem, nebo noctuou. Teploty mám sice nízké i při zátěži, ale když už tak už! :D