Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s chladicom na CPU

Čaute, mám problém,
nedávno som si kúpil vodné chladenie na CPU od Enermaxu (http://www.alza.sk/enermax-elc-lm120s-taa-liqmax-1 20-d563977.htm#popis),
všetko som namontoval podla návodu a spustil som PC. Všetko dobre bežalo a PC bol veľmi tichý.
No každé druhé naštartovanie PC začne chladič vydávať nepríjemné rapkavé zvuky a neviem ako to vyriešiť. Ako keby zvuk vychádzal priamo z čerpadielka. Dá sa to nejak vyriešiť alebo to mám reklamovať?

Budem rád za každú radu, prípadne doplním nejaké informácie :-)

Slovenština má některé úžasné výrazy - medulienka, rapkavé - jen si ne vždy úplně přesně dokážu vysvětlit jejich význam. Ale domnívám se, že by onen "rapkavý" zvuk mohl být způsoben bublinkami vzduchu, které se dostávají do čerpadla.