Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosim o pomoc s vyberem notebooku

Zdravim, chtel bych poprosit o informaci. Koupim si novy notebook a vaham mezi Lenovo a HP:

http://notebooky.heureka.cz/lenovo-g505-59-411494/

http://notebooky.heureka.cz/hp-pavilion-15-p020-j1 r75ea/

Muzete mi prosim poradit, ktery zvolit? Je mi jasne, ze šasi ma odjakziva robustnejsi Lenovo, ale ja ten notebook moc prenaset nebudu, takze tohle neresim. Jde mi spise o vykon na 2D a 3D jednodussi grafiku (zadny velky projekty). Muj 6 let stary notebook uz moc nestiha, tak snad tohle mi praci trochu usnadni. PS: vim, ze jsou na trhu mnohem lepsi alternativy, ale mam omezeny rozpocet. PS2: Opravdu se mi libi design toho Pavilionu, mrzi me, ze se Lenovo drzi designoveho minimalismu (i kdyz samozrejme nekomu to vyhovuje). Takze spise se priklanim k HP, co myslite?

- Ono "15,6" s rozlišením 1920×1080, chce trosku lepsi oci, dle meho nazoru na rozliseni "15" je lepsi rozliseni typu 1600x, ale jak pisu, jde jen o muj nazor.
- Ten HP AMD Quad Core A8-5545M , nemusi byt spatna volba, ale prijde mi smesné napsat "HDD, který sviští rychlostí 5400 otáček za minutu ", pomalejsi HDD se snad jiz i neobsazuji.

-I kdyz na tvé ucely by bezpochybu stacil ASUS X550 asus-x552md-sx018h.

Intel Pentium Quad
Nvidia GT820
1TB pevný disk
LED 1366 x 768 "15"
8 Gb RAM

Dekuju moc za odpoved. Jeste bych te poprosil o radu, vetsina techto notebooku obsahuje uz pouze HDMI vystupy. Ja si vzdy v kancelari svuj stary notebook napojil na monitor (stary notebook ma VGA vystup). Pokud koupim nejakou redukci HDMI - VGA, melo by to nejspis fungovat, ze? CO jsem cetl na internetu, to HDMI se spise pouziva jako vystupy pro projektory a TV, ale snad s monitorem problem nebude v pripade redukce.

Moc se mi libi tvoje arogantni prispevky, sleduju to delsi dobu, jen rypes do lidi, je to zabavny :) Cest tvym schopnostem. Lidi se sem chodi ptat, protoze vecem nerozumi, proto zde prosi o radu. Arogantni komenty tohoto typu, kdy jen poukazes na neznalost žadatele a s nicim nepomuzes, to je fajn zpusob jak si anonymne vyhonit svoje triko. Preji ti vse nej k tvym budoucim aktivitam zde na poradne. Diky......a ostatni, pokud mi doporuci kterak pripojit monitor k notebooku s HDMI vystupem, diky predem!

Tak MM je posledni z lidi co je arogantni nebo co si rad rypne...ale mozna to vidis jinak

- K tvé otazce, prave naopak, NTB jsou vetsinou vybaveny vystupem VGA.
- Pripojit externi monitor s HDMI nebo VGA je to samé (na rozdil prenosu AUDIO), podporuje-li to tvuj NTB a monitor.