Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výkonější cpu do stareho socketu 775

Dobrý den
doporučíte mi do této desky nějaký lepší procesor?Nebo ji mám raději hodit ze skály??:-)
Deska: Gigabyte GA-945GCMX-S2 v6.6 (s integrovanou grafikou)
CPU: DualCore Intel Core 2 Duo E4500, 2200 MHz (11 x 200)

Zdá se mi pc takové líné,že jako neví jestli jo nebo ne no nakonec si dá říct...:-)

Pc mám na videa,písničky,youtube,práce v office,internet...nevím zda to má smysl z finančního hlediska použít jiný cpu...jestli nejít cestou nová ZD + CPU?
Jde mi o to aby to nebyl zbytečný žrout elektřiny pro takové jednoduché operace,ale zase trochu svižnosti by bylo dobré...

Dík za rady

Jo defakto stačí,bordel tam není instaloval jsem včera nový systém....ale jak říkám zdá se mi takový nemastný neslaný...než něco rozbalí,instalačka systému taky doba.

Možná jsem moc zhýčkaný svou druhou sestavou::-)
ZD-GA-H97-D3H;CPU-INTEL Core i5-4690/3.50GHz;CHLADIČ-COOLER MASTER Hyper 412S;
GPU-ASUS GTX660;RAM-KINGSTON 2x4 GB;SSD-INTEL 120GB Systém;HDD-SEAGATE 320GB Data;PSU-SEASONIC G-550

Karle on mi to už s těma sedmičkama přinesl..proč bych měl být in ... nechápu opravdu tvou odpověď...už jsem se k tobě i vyjadřoval někde jinde u tebe jsou sedmičky in?
Mohu tedy nainstalovat ovladače co jsou pro visty?Proč je lepší 64bit systém na takový starý stroj?Já myslel,že 64bit systém se právě spíše hodí na novější stroje kde využije lépe paměti...ale to nevím zda se nepletu...

Cena co nejnižší:-) popravdě je to pro kámoše,měl to totiž totálně kaput na cpu se mu netočil větrák,zdroj nejaká čína jak vrtulník...no dal jsem mu tam svuj starší zdroj jak píšu vyměnil ventilátor na chladiči plus přepastoval...ale jak říkám zdá se mi takový nijaký...