Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeinstalování windows

Zdravím ,

Chtěl bych se zeptat .

Odešel mi HD tak jsem si koupil nový . Neměl jsem na něm windows tak jsem tam hodil nějaký stahnutý 8čky .
Teď jsem si koupil konečně original 7čky a chtěl bych ho přeinstalovat ale s tím že smažu celý disk .

Bohužel notebook jsem zakoupil v bazaru kde jsem si neotestoval bios . Pak jsem zjistil že má zaheslovaný bios takže nemůžu nabootovat disk takže mi Instalace nedovolí smazat disk .
Zkoušel jsem vyndat baterku ze základní desky ale bios si stále heslo pamatuje .

Dokázal by mi někdo poradit jak vymazat celý disk i s windows ikdyž budu zrovna ve windows ?

Předem děkuji za veškeré rady .

Notebook už mám přes 2 roky je to fujitsu ah512 . Disk mám originální od windows takže je nabootovanej jen nemůžu v bios dát aby prvně četl disk před HDD takže mě pustí windows a já musím pustit instalaci we windows . To mi nedovolí smazat disk . A já ho potřebuji smazat . To je celý problém . Slušně sem požádal . Nechápu vaše "chování" viz " vypilovaná značka "