Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozbité sklo u tabletu

Dobrý den mám 2 měsíce starý tablet lenovo A8-50 dnes mi nešikovně spadl a prasklo skrycí sklo na displey (všechno funguje jak má). Záruka se na to asi nevztahuje tak by mě zajímalo na kolik výjde výměna a jestli je možné tu výměnu skla vyřešit nějak přes obchod kde jsem tablet koupil? Děkuji za odpověď

Stalo se mi to same,dle ruznych informaci na netu se moc nevyplati,pouze u drazsich,u me byl rozdil proti koupi noveho asi 600 kc, stoji to opravdu hodne,je na to dost ruznych obchodu,svazi to z cele Cr,ale je to fakt drahe,takze usetrit par stovek a nechat opravit,nebo radeji koupit novy a NECHAT POJISTIT. Cena je asi 12℅ z ceny, u me teda 350 kc,porad lepsi. Nez oprava skla za 1800 kc.
zalezi,jak ho mas drahy,ta oprava je tech levnych drazsi nez cena noveho

Ja mel od alzy mobil s pojistenim a normalne mi displej na mobilu opravili bez dalších vydaju. Tak nevim nic o tom, ze by se to pojisteni nevztahovalo na displeje :), ale treba to dřív tak měli, ze se to na to nevztahovalo. Ted uz se to na to vztahuje.