Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows defender

Včera jsem nainstaloval Windows Defender od Microsoft, ale přijde mi aspoň na pohled ňákej divnej..Mám pocit,jako bych ho ani neměl nainstalován...Myslíte, že je dobrej,nebo ho mám poslat na párky?Vím,že to bude na dlouhé dohady,ale poradí někdo co si mám přidat k NODu ať je ochrana co nejbezpečnější?? Je dobrej i Spyware Terminator?

ja takisto pouzivam iba NOD32 a windows defender. defender spustam iba raz za mesiac, ked sa nudim. ziadne ine spyware cistice nepouzivam. raz za 1/2 roka a viac si este PC prejdem RootkitRevealer-om. ale v podstate, keby som nemal ani NOD ani defender a ani rootkitRevealer, tak nic by sa nedialo. firewall pouzivam iba vstavany vo windows xp sp2.