Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prestigio mp 4333 duo nejde zapnout

Cus zdravim potrebuju pomoct s mym mobilem on jaksi nejde zapnout.No asi tak.Dam to na nabijecku ukaze se ten obrazek s baterkou jak se dobiji ale jakmile zmacknu na tlacitko tak mi zhasne mobil.Uz jednou sem to se stejnym problemem mel v opravne stalo to 200kc a to se mi nechce davat znova.Tak prosim pomocte.Dekuji.
Změna kategorie, původně: Software. Mobil je mobil.
Změna předmětu, původně: Prestigio mp 4333 duo (karel)

Mam kamarata co ma tiez Prestigo mobil a mozno ma aj rovnaky ako ty a mal problem zo sluchatkom ktore mu vytvaralo ECHO a skripalo to na druhej strane a mal to 3 krat v oprave a a stale mu sem tam pretrvava ten isty problem ktory nedokazu opravyt.
Dalsi kamarat ma tiez neaky Prestigo mobil a ma problem s displayom ze mu hodze niekedy rozne farby...
Neviem kdo ti poradil tuto znacky ale je to pekny kok*t :D prepac Prestigo ani ZADARMO nechcem !
A tebe odporucam to reklamovat a ojebat to predavajucemu o gebulu...