Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj aqprox 500w - dá se mu věřit?

Pouze o něm vím, že byl koupený někde v "akci" původně k napájení ne pc zařízení, ale nakonec zůstal nevyužit. Budu stavět sestavu, tak bych se rád zeptal na doporučení, zda jej použít nebo raději jít do nějaké osvědčené značky?

Tak díky za odrazení. Ještě se zeptám, kdybych do dal do nějaké šunky, hrozdilo by mi, že mi nějak poškodí do toho pc připojený externí hdd? Za předpokladu, že bych jej tam strkal jen v mé přítomnosti tj. požár bych včas zaznamenal?]:) Kaufland, nebo kde to kupovali, když tak pojišťovně zbytek proplatí a já bych měl alespoň nový nábytek.. :-)

Díky všem za dobře míněné rady. Snad na vás dám a nezhlodá mě mamon.

Já jsem zažil požár pc jen jednou, to bylo ještě na 386, kde jsem hrál civilizaci a hrozně jsem se divil, že všichni opouštějí učebnu i když nás ještě nikdo nevyhání. :-D Až pak mi došlo, že se z mého kompu line dým. Ale měl jsem zrovna napínavou bitvu, tak jsem ještě chvilku pohrál a pak také utekl, když už se nedalo dýchat. Naštěstí to byl jen vznícený prach, ovětralo se, všichni jsme rozdělali bedny a začali čistit a hrálo se dál :-)

No v té šunce bych max. občas pustím nějaké video z disku či na youtube, jinak zátěž minimální. Tak říkáte, že to by mohl ustát? Vše až na zdroj mám již koupené, jen to dát dohromady, tak by mě potěšilo, že jej nemusím objednávat a mohl bych použít tento, co jsem našel při vyklízení starého bordelu.

No napsal jsem to blbě, do té šunky nejsou nové ani kupované, vše spíše vyřazené a co zbylo, ale relativně dobré, na kancl. práci plně postačující. Pokud by šlo jen o zničení těch komponent, tak čert to vem. Co by mi ale vadilo by byla kaputace extermního hdd a ten k té práci potřebuji.