Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde seženu tento 7"notebook?

Dobrý večer,
může mi někdo pomoci, kde lze koupit notebook dále zmíněný? Je to spíše větší telefon s klávesnicí, protože běží na VIA ARM-WM8505 se systémem Android nebo WinCE 6. Nemá žádný název! Označuje se pouze: (7"notebook) nebo (7 inch mini notebook wm8505). Poradí prosím někdo. kde tento rádoby notebook v čechách sehnat?
Předem děkuji za reakce.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Takový notebook musí být strašně pomalý :D
Kdysi jsem měl tablet toshiba yournE touch, ten běžel na winCE. Toshiba tam sice měla nástavbu, že se to z velké vzdálenosti podobalo menu na IPhone. Ale dalo se to jednoduše "prolomit", pomocí aim a pak zakázat spouštění nástavby a bylo to čisté winCE. Jsem se na tom krámu snažil rozchodit co nejvíce aplikací, hlavně dosovské hry, hroes apod. To byly časy :D

No tam byl aim - program pro instant messaging, ve kterém byla i možnost odesílání souborů.
A právě ten "správce souborů" nebyl nijak ošetřen, takže se s jeho pomocí dalo dostat do systémových souborů a všech disků, které byly za normálních podmínek uživateli skryté. Zajímavé bylo, že to rozhraní se nespouštělo pomocí složky "po spouštění", ale byl tam nějaký script který toto prováděl.

Zdravím, tak to shánět nebudu, stejně je to nedostupné a asi se to moc nevyplatí :-/
Můžete mi alespoň pomoci sehnat originál rom (Android 1.6) na tablet Eken m001? Pravděpodobně do něj ve chvíli času nacpu WinCE, tak abych to když tak mohl dostat do původního stavu. Popřípadě možnosti, jestli mohu nějak udělat recovery stávající v zařízení se nevyhýbám. Děkuji