Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 AMD Grafické karet propojené přez CrossFire + RAMky a Procesor

Zdravím!
Rád bych se zeptal jak to je se systémém CrossFire od AMD
Moje sestava:
AMD Radeon HD 7850 OC edition od gigabyte 2gb http://www.gigabyte.us/products/product-page.aspx? pid=4155#ov
RAM 8GB
Intel Core i5 3450 (3.1GHz) 4-jádro (taky asi budu muset koupit nový procesor)
Rád natáčí gaming videa a zajímalo by mě, kdybych si koupil DRUHOU stejnou Radeonku jakou už mám a propojil je přez CrossFire
Jestli by se chovali jako 4gb karta, protože dnešní hry na MAX detaily už chtějí 4Gb kartu a to mě štve a zároveň nechci utrácet velké peníze...
A ještě jedna otázka: U pamětí RAM Májí nějaký vliv na natáčení her? Např kdybych dokoupil dalších 8GB=16GB natáčelo by se mně lépe?
Díky moc za odpovědi,
Budu moc rád kdo mi to vysvětlí :-)
ReeT

u CF se velikost RAM nesčítá. Navíc drtivá většina her si vystačí s 1GB VRAM, náročnější hry s 2GB. Více je vhodné jen na vyvšší rozlišení než FullHD, na to je ale HD7850 slabá, a to i kdybys ji zapojil do CF.