Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Test SSD

Zdravím,

mám OCZ Vector 150 240GB. SeaTools-Short nikdy nedokončí a pri DLGDIAg-Quick sa odpojí od systému a musím reštartnúť PC.
HDTune, CrystalDiskMark prejdú v poriadku.
Tak teraz neviem, aký test použiť, či je dobrý, alebo nie.

proč to testuješ ? ty krámy prohazujou, kde se co zapíše algoritmem, simulujícim smer letu beta částic pri rozpadu nejakého radioaktívniho prvku, tedy aby nikdo neuhodl kam. jednoduše to používej dokud systém nevyhodí chybu, pak to reklamuj.

... :puff: