Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC tlacitko na spustenie nereaguje

zdravim akurat som zmenil chladenie ma procesor no musel som pc cely rozobrat a vybrat MB ked som vsetko ptm pozapajal tak ked chcem spustit pc nestane sa absolutne nic. PC som cely skladal prvykrat taze je mozne ze som ten spustac blbo zapojil. idu zneho spolu 3koncovky. to musim zapojit vsetky a kde by sa to malo zapjit?

www.fastimages.eu
zelene: pod chladicom je do maticnej pripojenz jeden kabel zo zdroja.
fialova: chladic cpu
Zlta: hlavny od zdroja
cervena: lepsia foto nisie
modra: lepsia foto nisie
hneda: neviem co to je :/

cervena cast:
www.fastimages.eu
hneda: neviem
modra: tam som yapajal prednz panel spolu s tzm tlacitkom lepsia foto nisie.

Modra cast:
www.fastimages.eu
zlta: reprak
sive: tlacitko
biela: usb pridavne

Dufam ze stoho vydete :D