Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada ohledně PC sestavy (20000kč)

Dobrý den, o prázdninách příštího roku (2015) bych si chtěl postavit PC. Předčasně jsem si již PC komponenty našel a něják dal dohromady. Mohl by se někdo z vás na tohle podívat a říct svůj názor? Popřípadě co zlepšit, co je zbytečné apod.

Odkaz: http://www.alfa.cz/basket.php?items=_1YXN011P9B012 L7D012RC4011O1X011SK5012LDY012NBW01155I01

Děkuji Tomáš.

1.je zbytečné tvořit návrh půl roku dopředu, nemusejí platit ani komponenty a ani ceny
2. současných návrhů v tom limitu je tady dost, takže aby si měl představu tak hledej
3. poučka: nejdůležitější v sestavě je zdroj a základní deska + slušné chlazení dle výkonu PC