Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pád systému přesně po hodině

Potřebuji poradit. Najednou začal padat systém u mého PC - Windows 7 Pro 64bit. Zajímavé je, že se zkontrolovalo úplně vše a to nejen mnou, ale i člověkem, který to v obchodě pro mne stavěl. Paměti ok, hdd ok, grafika ok, procesor ok, zdroj ok, MB ok... nikde nic a vše pracuje jak má. Jenže vždy přesně na vteřinu po hodině od spuštění systém zkolabuje. Systém je už 2x nově instalován, hdd byly formátovány, je ještě "nepoužitý" přes to závada stále trvá. Setkal se s tímto už někdo??
Díky za info..

Zdravím, HW ověřen, testovám několik dní přímo v krámu kde mi to chlapík stavěl a je opravdu ok, kabely taktéž. Win je samozřejmě legální a aktualizovaný. Co se dalšího softu týče, tak zatím není instalováno skoro nic - jen to co je opravdu nejnutnější pro chod a pro práci a vše legální. Vše toto jsem používal i před tím, než se problém vyskytnul.
Opravdu zajímavé je, že pokud systém jen restartuji, nikoliv vypnu, pak ten "odpočet" normálně běží dál. Zapnu li PC ve 12:00:00, pak je jistota, že přesně ve 13:00:00 padne, bez ohledu na restart. Začne to tím, že se naplno bez mrknutí rozsvítí dioda na skříni, která indikuje "práci". Spuštěné programy přestanou pracovat, ale periferie stále fungují - klávesnice, myš. I systém tak nějak stále raeguje - ikony přejeté myškou se reagují, jen už nejde nic spustit. Párkrát kliknu a pak už konečně zmrzne vše a šlus.. /

Padá to s potratem i bez něj.. :) Ovladače instaluji hned po systému, mám na dvd s expres instalací na vše co je v PC. Prohlížeč událostí píše moře věcí, ale zádná chyba, žádné upozornění, prošlo se mockráte. Jediné důležité je Kernel Power, ale to způsobím sám při vypínání zamrznutého PC. Z plánovače úloh vymazáno vše co není nutné pro běh samotného systému - tyto dvě věci jsme řešily hned na počátku.

Díval ses pořádně? Tam, jak píše Brtník (windows logy - systém, aplikace)?
Nechce se věřit, že by to spadlo beze stop. Není v zásuvkové síti zapojené "něco" s časovačem, co by způsobilo pokles napětí?

Zkus PC nechat běhat tu hodinu v nouzovém režimu, jestli se to projeví.

Jediné UPOZORNĚNÍ které se nyní opakuje v aplikacích (zapomněl jsem uvést i v příspěvku nahoře):

Zdroj obsahu <csc://{S-1-5-21-3377938229-1299988661-1431928173- 1000}/> není přístupný.
Kontext: aplikace , katalog SystemIndex
Podrobnosti:
Adresa URL již byla během této aktualizace zpracována. Pokud jste tuto zprávu obdrželi při zpracování oznámení, jsou oznámení redundantní nebo by místo možnosti Přidat měla být použita možnost Změnit. (HRESULT : 0x80040d0d) (0x80040d0d)

Karel, toť ty si ten administrátorskej parchant v podobe zlodeja softvéru z mestečka South Park, kde nám parchanti zabily Kennyho?

Už dva dni a dve noci sa zobrazuje sofistikovaný oznam určený verejnosti o budúcom trestnom oznámení na Karla.....