Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dvd mechanika nejde

Zdravim mam 2 roky stary notebook,cd sem pouzival hodne malo a naposledy nekdy před rokem.Ted když dam cd do notasu rozjede se 2x jakoby skubne a prestane jit(zkousel sem jiné cd dela to u všech)ovladace jsou aktualni zadny upozorneni ze by to nemelo jit spravne není.Nevite co s tim?Diky moc

prach je, byl a bude, je lhostejné zda jsi neco čistil nebo né, prach máš setrit z povrchu čočky, ne z povrchu víka notebooku nebo klávesnice,

funkčnost DVD, to zda jsi prase a máš klávesy polepený olejem z chipsú neovlyvní

... :puff:

Muzu te ujistit ze na klavesnici primo v notebooku sem ani 1 nesahl a je na ni ještě hadr tudíž je cista jako kdybych mel notas minutu :)Jediny prach pokud to teda je tim muze byt pod notasem nebo ze stran kde se to cisti 2x do mesice ale ze vnitr se to ty 2 roky nečistilo a dvd mechanika se neotvírala přes rok az dneska (také tam nevidim ani kousek prachu)Proto nechapu proc to nejde a pisu sem.

No celkem me to dostalo protože vim ze se používala vazne malo na notase skoro nesaham je porad na jednom miste a jen se cisti stul na kterym je.
Jak je to s preinstalovanim win7?Do konce roku bych ho mel prenstalovavat tak jestli nevadi ze ta cd rom teda nefunguje.Diky to je uz vse.

Nevadí, už i v Microsoft-u pochopili že instalovat z USB Flash disku je lidem pohodlné, Microsoft k tomuto úkonu dokonce pred léty uvolnil ke stažení nástroj co prevede instalační soubory na Flash disk. Nevadí že dávno pred tím, než tak Microsoft učinil, toto umela udelat desítka jiných utilit.

Jak funguje ten nástroj Microsoft-u nevím, nikdy jsem ho nepoužil, ty jiné nástroje často.

... :puff: