Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD engine

Prosím o pomoc,pri vypalovani mi na konci vyhazuje hlašení "Nelze vytvořit strukturu disku:Vstupně/výstupní chyba v DVD engine" 3-[ Co s tým můžu udělat?

Tvůj soft a hardware jsou OK, zbývá zkontrolovat,
zda máš zapnuté DMA pro HDD a vypalovačku i v Aktuálním režimu,
pak už zbývá možnost, že máš nějakou alfa verzi Nera nebo nějakou
poslední neodladěnou. Starší verze Nera jela OK na těch médiích ?
Nemáš náhodou pomalá média, která se nelíbí novému FW mechaniky ?