Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s výběrem ntb

Zdravím chtěl bych si koupit nový ntb cena kolem 16-18k budu ho hlavně používat na hry vybral jsem si 2 a ješte bych chtel pomoc s vyberem grafiky, která se nejvíce hodí na hrani (GT 840M nebo GT 750M) nebo jestli doporučite jiny typ grafiky nebo nějaky ntb.

Děkuji za rady.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

preto si mas kupit desktop, aby si za tie peniaze mohol kupit 10x vykonnejsiu vec na ktorej sa da slusne hrat. Ked chces notebook za malo tak mozes kupit len to co sa ti vojde do ceny (ja neviem nesledujem zorvna shopy s notebookmi). Ked vyssia za tu cenu neni, tak mozes kupit len to co za tu cenu je.