Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Názor na sestavu

Prosím Vás zkušenější o názory na tuhle sestavu (co se Vám nezdá a co by jste případně vyměnili,díky):

MB INTEL DG965WHMKR Westchester, iG965 Viiv, DDR2 800, SATA II RAID, PCIe x16, 8ch audio, USB2.0, FW, GLAN, sc775, ATX, bulk

CPU INTEL Dual-Core Pentium D 915 - 2,80GHz, 800MHz FSB, 4MB cache, socket 775, EM64T BOX (Presler) + Arctic Cooling FREEZER 7 Pro, 6x heat pipe, skt. 775

RAM Geil DIMM 1024MB DDR II 800MHz Kit (GX21GB6400DC)2x512MB CL 5

VGA Asus Extreme EAX1600PRO Silent/TD/256M 256MB, PCI-E

HDD SEAGATE Barracuda 7200.10 250GB, SATA II NCQ 16MB cache, 7200ot, PMR, ST3250620AS

Zdroj Fortron FSP400-60THN-P 400W

Díky. Na co to má sloužit? Hlavně početně náročnější operace v Geografických informačních systémech a SW na zpracování obrazu. Takže vyšší nároky na procesor a paměť. Pak na občasný hraní Counter Striku a filmy. Jinak asi klasický kancelářský operace.

v tom případě mje jasné, že jsi nezvolil dobře CPU. Pentium D je už lowend a nemá smysl do něj investovat, když je tu řádově výkonnější (a ochotně taktovatelné) Core2Duo (E6300 jsem včera bez problémů přetočil bez zdvihání napětí skoro ke 3GHz, a zatím takto šly přetaktovat všechny kusy které jsem koupil). Pokud už kupuješ prkno s i965, je hřích do toho strčit jen Pentium D.