Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Steam

Čus,
mám problém se Steamem. Když si chci aktivovat hru, tak mi to napíše: Tato služba je dočasně nedostupná nebo se váš počítač nemůže spojit se servery služby Steam. Zkuste to znovu později...

Mám nově přeinstalovaný pc a nového poskytovatele internetu. Dříve mi to makalo v pohodě.

Díky za radu.

No právě že už jsem měl tu hru jednou registrovanou, pak jsem přeinstaloval pc a teď to chci zaregistrovat znovu a házím mi to tu chybu. No a ten firewall zjistím kde? Možná to bude jím, páč už jsem to někde čet, že by to mohl dělat... S oprávěním správce, to znamená spustit jako správce, ne?:)

už jsem měl tu hru jednou registrovanou, pak jsem přeinstaloval pc a teď to chci zaregistrovat znovu

Co je to za blbost? Hry ktere si aktivujes vlozenim KEY na Steamu,mas navzdy registrovane k uctu Steam,zadna opetovna registrace se nekona ]:)

Ps: Hacknuty Steam = kradez ...to snad vis? ...tech verzi po netu je hodne....

Tak ted meli na Steamu nejaky pruser s webovym rozhranim, tak to mohlo byt na chvili nefunkcni. Co se antiviru/firewalu tyce, uz jsem nekolikrat zazil (vzdy s Mcafee), ze bloknul pri instalaci steamu par souboru a ve vysledku nove nainstalovany steam nesel spustit.