Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno C# - prace se souborem

Mam tento kod:

StreamWriter tiskSoubor = new StreamWriter
(@"C:\text.txt", false, Encoding.GetEncoding(1250));

... kterym otevru soubor na disku C. Ale ten soubor ma pevne jmeno... Jak to mam prosim udelat tak, abych si ja zvolil jmeno souboru v prubehu programu?

A napisal si si funkciu zistiMenoSuboru() ? :))
Snad musis vediet ty odkial chces zobrat to meno suboru, a naprogramovat si tu funkciu. Ak chces vsetko pod nos tak musis napisat podrobnejsie co potrebujes.

P.S. pre zaciatok mozes skusit
string filename = "c:\\temp\\skuska.txt";
zdvojene \\ je tam schvalne, v jazyku C znamena \\ znak \