Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Navigace pro Android

Dobrý večer, mám nově Sony Xperii a chci se zeptat, zda existují nějaké navigace s mapami offline ke stažení zdarma? Měla jsem Nokii dříve a tam navigace s offline mapami nebyl problém... Děkuji za odpovědi :-)

Jednoznačně Here (Nokia) Maps. Android má konečně použitelnou a přehlednou navigaci s kvalitními offline mapovými podklady.

Navíc bývalí Symbianisti budou s těmito mapami "jako doma", navíc mohou používat své kolekce, pokud si je dříve na telefonu sesynchronizovali s here.com

Ja osobne som tiez sklamany zo Sygicu, stavalo sa ze mi to kazalo presne naopak odbocit, alebo otocit sa o 180° na rovnej ceste (pritom som isiel po naplanovanej trase), resp. ked som prisiel do ciela tak este urobit jeden okruh okolo bloku atd. Strach a hroza s tym jazdit niekde kde to nepoznam..