Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tablet nejde wifi

Dobrý den,
mám tablet iGet 4.2 android.Od lonska jede uplně bez problému.
Najednou 3 dny nejede na tabletu wifi.
Wifi funguje,kontolováno přes jiné zařízení.
Zobrazuje se,že je wifi připojeno,signál vynikající,ale nejede,nejde nic spustit a hlasí to: POTÍŽE S NAČÍTÁNÍM KANALŮ VYBRANÝCH PŘÍSPĚVKŮ ,ALE internet nespustíme vůbec
Ta ikonka,která ukazuje připojení wifi a sílu signálu byla modrá a ten je šedá,ukazuje jestli je signál větší nebo menší i šedý,ale prostě nejde.Nevíte co s tím je?Moc děkujeme

Tohle mi dělalo taky - stačilo změnit nastavení routeru. Nevím přesně jak se to jmenuje (určitě poradí někdo chytřejší), ale router standardně vysílá na nějakých "kanálech" a je potřeba mu nastavit větší rozsah"...

tak to fakt nevím jak ...wifi máme od tady asi půl roku novou a nikdy nebyl problém,najednou to prostě přestalo jet..teda jen tabletu..
Ten router se nastavuje jak?musím k tomu asi zavolat toho kdo nám sem tu wifi instaloval?ten tam zadavla i to heslo atd..

Přesně tak, nám to taky dělalo jen u nového tabletu - Sencor - jinak mobily, noťasy, TV, WII fungovaly v pořádku. Prý jsou tyhle neznačkové tablety horší/citlivější, nevím, nerozumím tomu...

Kluk, co mi nastavoval router, přišel, příhlásil se do něj, změnil tam nějaké kanály nebo pásma a od té doby vše funguje...

Netreba nic poslat na opravu ale musis sa dostat do Routru a nastavym v kolonke WIFI iny kanal a ni ten co tam je. Vacsinou su kamaly od 1 do 15 a ty musis zmenit napriklad na 3 alebo 6. Zalezi od toho co mas teraz tak tam musis dat ine cislo jednoducho..
A ak nevies ako sa dostat do tvojho Routra tak si zavolaj radsej neakeho znmeho co to vie inak ti to budeme tu vysvetlovat TYZDEN :D a ajtak asi nepochopis lebo ak nevies sa dostat do vlastneho Routru tak potom asi ani zaklady PC neovladas a tym padom to bude tazkeee ti vysvetlit cez internet co a ako.
8-)

Moc díky,s tímhle se obrátím určitě na někoho kdo tomu aspon trošku rozumí,pro mě je tohle opravdu Španělská vesnice :-)
Ale alespon vím,že to může skusit někdo kdo to umí,než ho hned poslat na opravu..díky
Napíšu jak to dopadlo :-)

TABLET UŽ JEDE!!! Přijel kamarád,asi půlhodiny s tím zkoušel něco dělat,nic nešlo,už to chtěl nastavit do továrního nastavení,ale ještě zkusil změnit datum a rok a znovu to předělat zpět a ONO SE TO ROZJELO,POuZE ZMĚNOU DATUMU A ROKU!!!!Nechápu to,ale jede to :-)