Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvírání oken v OSx Yosemite

Ahoj,

když dám v jakémkoliv programu křížek (forklift, internetové prohlížeče, sublime text editor), tak mám všechna okna po znovuotevření programu zavřená. Přičemž, když jsem mýval Maverick, tak se mi vždy otevřela okna, co jsem měl otevřená.

Včera jsem prováděl čistou instalaci Yosemite, tak předpokládám, že se to dá pouze někde nastavit. Nevíte kde?

system preferences,finder etc,pri čistej inštalácii je to rovnaké ako v každom inom OS-všetko je v default nastavení,ktoré nieje optimálne pre každého,na skryté nastavenia môžeš použiť programy ako OnyX,Maintenance,Deeper,ktoré umožnia nastaviť prakticky všetko,aj to,k čomu sa za normálnych okolností nedostaneš,len si musíš stiahnuť správnu verziu,každý MacOS má svoju,Leopard,SnowLeopard,Lion etc