Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zhodnocení, případná kritika a pomoc u herního pc.

Dobrý den, ještě tento týden bych si chtěl objednat pc (odkaz dole). Předběžně je složen tak aby v budoucnu, při případném upgradu stačila přidat grafická karta. Chtěl bych se zeptat hlavně na to pokud tam dám druhou GK kartu (pokud možno asi stejnou).., nebude mi pak celkový výkon brzdit procesor. Lepší si v této chvíli už dovolit nemůžu, jelikož už i tak jsem dost překročil rozpočet :-D

http://www.czc.cz/e6k55lmea0jodboidt002fhmcd/sezna m

Za rady moc děkuji :-)

Ted jsem opravdu rad ze jsem se pred objednanim zeptal :-D Pc jsem vybiral spise podle renezi jednotlivych komponent a o tomhle jsem abych rekl pravdu ani nepremyslel... je nejaka rozumna alternativa v podobne cene kam by se vsechny soucasti vesly?

Jinak moc diky za upozorneni :-)