Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolísavý ping

Zdravím, dost by mě zajímalo čím je způsobeno, když ve hrách[league of legends,couter strike 1.6 apod..] Mám hodně kolísavý ping.
Ale pod 50 to nejde. Stále mám 200-150.Při surfování na netu je to dobrý. A na speedtest.net mám ping 25...
V čem je tedy problém?
Dost mě to mrzí...

o2 priorizuje (kurví) rychlost podle použitého protokolu. ta hra může mít smůlu.

edit:

Takže to dělá i při načítání stránky

výpis pingů jsi nedal, test tracert sis neudělal - takže těžko říct.
pokud každá nová stránka trvá dlouho, chtělo by to změnit nastavení dns za normální.