Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc / prodej

Zdravím chci se zeptat za kolik odhadem (nechci vás nějak zatěžovat tak že nechci nějaké odborné výpočty) by se dal prodat můj starý pc (2roky)

CPU - i7 2600k 3,4Ghz
Ram - 16 GB 1600Mhz
GPU - GT 545
Zdroj - 350W 120mm

no a víc vám toho asi říci nedokážu + nejsem si jist jestli vám to stačí a budete schopni mi říci cca cenu ?

děkuji Martin

Jde o jakýsi pokus o pracovní grafický stroj, s herním to nemá nic společného ani když to bylo nové.
Neuvádíš, disky, OS, desku, chlazení ke K procesoru, takže současnou cenu nelze určit, tak aby to nebyl jen zkreslený dohad postavený na stále slušném procesoru.