Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chytání wifi + více USB

Zdravím,
potřeboval bych poradit s:
1)
Chci si stavit počítač ale na počítači budou jen 3 USB. Jak počet zvětšit? Odkazy na CZC prosím :)
2)
Chci s velkým PC chytat wifi, je lepší to chytat přes USB nebo kartu v PC? Opět rady a odkazy na nejlépe CZC prosím :)
Díky moc

1) se prodávají usb panely do pozice disketovky. czc má vyhledávání.
2) wifi na stolák je blbost.
pomalejší, dělíš se s kdekým o pásmo, tvůj zoufalý signál utlumený přes zdi ještě ruší sousedi.
- usb adaptéry mají malý zisk
- pci kartě stíní kolem visící kabely nebo nevhodně natočená case.