Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neustále mi zamrzá PC

Zdravím,

neustále mi zamrzá počítač cca po 30 minutách od zapnutí. Potom počítač musím natvrdo vypnout. Chtěl bych zjistit co konkrétně by to mohlo zaviňovat. Ocenil bych nějaké programy podle kterých bych mohl zjistit co pracuje správně a co ne. Disky jsem testoval a ty by měly být ok. Děkuji
Počítač mám 3 roky.
Sestava:
Procesor: Intel Core i3-2100 CPU 3,1 GHz
Základní deska: ASUS P8P67 LE
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 550 Ti
Disky: ST3160827AS ATA Device
ST3500418AS ATA Device
RAM: 4x 2GB ADATA DDR3 1333

A dále zde mám kritickou chybu, jestli k tomu nějak pomůže:
- <Event xmlns="http://schemas.microsoft.com/win/2004/08/events/ev ent">
- <System>
<Provider Name="Microsoft-Windows-Kernel-Power" Guid="{331C3B3A-2005-44C2-AC5E-77220C37D6B4}" />
<EventID>41</EventID>
<Version>2</Version>
<Level>1</Level>
<Task>63</Task>
<Opcode>0</Opcode>
<Keywords>0x8000000000000002</Keywords>
<TimeCreated SystemTime="2014-11-05T17:27:08.905218300Z" />
<EventRecordID>3459</EventRecordID>
<Correlation />
<Execution ProcessID="4" ThreadID="8" />
<Channel>System</Channel>
<Computer>Stejsky-PC</Computer>
<Security UserID="S-1-5-18" />
</System>
- <EventData>
<Data Name="BugcheckCode">0</Data>
<Data Name="BugcheckParameter1">0x0</Data>
<Data Name="BugcheckParameter2">0x0</Data>
<Data Name="BugcheckParameter3">0x0</Data>
<Data Name="BugcheckParameter4">0x0</Data>
<Data Name="SleepInProgress">false</Data>
<Data Name="PowerButtonTimestamp">0</Data>
</EventData>
</Event>

Díky moc.

Inac ovladace chipsetu si instaloval?
Skus odpojit druhy disk, alebo aspon v ovl.panely-energia nastav nech nikdy nevypina disky apod., vsetko nastav na nikdy.

P.S. kontroluj kondenzatory na doske, ak su nafuknute apod tak dosku odnes do zberne odpadu

Jo, Vitesty chodily celkem obstojně, ale byly přetočené až tma (JEDEC praví 1.8V) a dost vybíravé na prkna. DDR2 se ještě daly (tam byl tuším limit nějakých 2.4V), ale DDR3 od Adata je čiré neštěstí. Mám jich (chorých) plnou bednu, spolu s flashkami a extdisky téže firmy.

Zdravím, zdroj je Xilence xp500, paměti jsem otestoval v diagnostice paměti Windows a je vše v pořádku, ale mám takový dojem, že to bude právě pamětí, jelikož vykazuje na měřiči CPU vyšší hodnoty než dříve i když není počítač nějak zatížen. Díky

Skus zobrat nejaky dalsi vetrak a namierit na chipset. Potom to tiez zamrzne?
Teploty CPU mas kolko presne tesne predtym jak to zamrzlo? Mozes mat nejak uvolneny chladic.
Moze byt aj studenak na doske, alebo nahovno menice/kondiky, apod. Skus pridat v BIOSe RAM voltage o jeden krok (typicky je krok 0,05V)

P.S. skus vybrat tu grafiku a pouzivat len integrovanu. Potom sa to stava tiez?