Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Upgrade PC do 15 000,-

Zdravím, plánuji Upgrade PC, mohl by mi někdo pomoct, sestava slouží a bude sloužit na hry, cena okolo 15000 Kč.

Zde je sestava:

CPU: AMD Phenom II X4 955 Black Edition
GK: Sapphire HD 5770 Vapor-X
RAM: Evolve Zeppelin DDR III 4GB 1600MHz
HDD: Samsung Spinpoint F1 - 750GB
Zdroj: Seasonic SS-500ET-T3 500W OEM
MB: Asus M4A87TD EVO
Skříň: Thermaltake VK90001N2Z Element T
HDD: Samsung Spinpoint F1 - 750GB

Díky

Ahoj, cena může být do těch 15k, muže i mírně přesáhnout, taky by mě zajímalo jak je to s grafickýma kartama, jestli by nebyl lepší jiný model? Nebo od jaký ceny se třeba vyplatí koupit Nvidii? Sry že se takhle ptám ale mam rád když mam na výběr a víc lidí se shodne. Jinak moc dík.