Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická Karta

Dobrý den, nechal jsem si sestavit PC, ale když mi to v PC ukazovalo že grafická karta (AMD r7 240) tam není tak jsem zavolal pánovi co mi to dělal a on řekl že jsem to zapojil do špatného portu tak jsem to přepojil do správného koukl se do PC a grafika normálně pracovala ale pc pořád ukazuje že tam není.Co s tím !?

Jdu do tento PC -> Vlastnosti Systému -> Správce Zarízení -> Grafické adaptéry a tam by mnělo být napsané R7 240 ale je tam jen něco standartní no nepodstatné ale zkoušel jsem aktualizovat vše možné ... co s tím ? Díky