Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet od T-mobile

Ahoj všem,
chci se zeptat, zda je nějaký obstojný tablet z nabídky T-mobile? Chci nějaký lepší, výkonný, ideálně s úhlopříčkou 10. Je z nabízených tabletů nějaký použitelný?
P.S. T-mobile proto, že bych ho chtěl od nich na splátky.

Děkuji za rady

t-mobile obvykle ponúkajú už spomenuté prestigio a huawei media pad lite,k drahším službám ako magorio tv a podobné občas ponúknu aj samsung,ale určite neposkytujú tablety takým spôsobom,že niekto si niekde na internete alebo v nejakom inom obchode vyberie nejaký tablet a t-mobile mu ho poskytne na splátkový predaj,to t-mobile nerobí,to robí home credit,cetelem a podobné spoločnosti....

to je jasné,Tvoj tip je jeden z dobrých tipov,to som už v podste napísal hneď na začiatku,keď na splátky,tak radšej niekde inde ako u operátora,či to bude spomenutý nay-shop,czc alebo iné,je jedno,v každom slušnom obchode sa dnes dá kúpiť tovar na splátky a zaplatí sa len tovar,niekde dokonca aj relatívne bez navýšenia o nejaké drastické úroky z úrokov a poplatkov z poplatkov....