Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pagefile.sys na každém HDD

Zdravím,

po delší době dělám v počítači čistku, a při mazání jsem zjistil, že na prvním HDD kde mám Win7 - 64bit, mám pagefile.sys o velikosti 7,98 GB. Na druhém HDD jsem zjistil, že v jednom oddíle mám další soubor pagefile.sys taky o velikosti 7,98 GB, a poslední změna byla 26. 12. 2013. Chci se zeptat, jestli musím mít bezpodmínečně dvakrát stránkovací soubor, nebo by mi úplně stačit pouze na systémovém oddíle. Nevím, proč to mám dvakrát O:). Jinak mám 8 GB RAM

Předem díky za objasnění a příp., jak smazat stránkovací soubor z nesystémového oddílu :)

Nastavovanie pagefile je v ovl.panely-system, na karte o vykone zmacknes tlacitko vykon a tam je nastavenie virtualnej pamate (na ktorych diskoch je a kolko jej je). Staci ti ju dat napevno na par GB, alebo ju aj mozes uplne vypnut ked mas 8GB fyzickej RAM tak sa to stejne vzivote nepouzije.