Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB klúč - pomalý zápis naň

Ahojte. Kúpil som si tento 8GB USB klúč http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=875887 3
Doma mám počítač so základnou dosku ASROCK K7S8X http://www.asrock.com/mb/overview.asp?Model=K7S8X&s =
Doma mi na tento USB klúč zapisuje 200KB/s a číta 15MB/s - čomu nerozumiem.
V robote aj na staršom počítači zapisuje 4MB/s a číta 15MB/s.
Všimol som si, že aj čítačka kariet rýchlo číta, a pomaly zapisuje (u mňa doma).
Neviete v čom by mohol byť problém? Čipset? WIN? (Mám nainštalovaný Win XP prof SP2, najnovsí BIOS na dosku a najnovšie ovládače na dosku)
Ďakujem za rady.
Michal

Tak som zistil, že som sa mýlil. V priezkumníkovi mi to doma kopíruje rýchlejšie, tak som to podľa anarchista nastavil v Total Commanderu ako to napísal a už to funguje. Nezapisuje to síce 4MB/s ako v robote ale 2MB/s. Stále lepšie ako pôvodných 200kB/s.
Ďakujem za rady a sorry, že som tvrdil niečo, čo vlastne nebola pravda (totiž, som to skúšal, ale hneď, asi za 10 sek. som to zrušil, lebo sa mi to zdalo byť to isté - a ono treba počkať až sa to rozbehne).
Ešte raz dík.