Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem základní deska ASUS A8V-VM - problém

Zdravím,
včera jsem dělal běžnou údržbu na PC své neteři. Tedy, odpojil jsem všechny komponenty a kablíky, vyndal paměti, desku z PC skříně, sundal větrák chlazení procesoru a vyjmul procesor. Vše jsem lehce vyfoukal a vysál. Poté jsem opět vše složil do hromady. Pak jsem zapnul PC a ?!?!?! Zelená dioda na desce svítí, větráčky (zdroj, procesor) pracují, HDD také pracuje, ale monitor hlásí, že ,,nemá signál", takže nemohu zjistit kde se stala chyba. Před údržbou vše fungovalo, při ní jsem postupoval opatrně abych nic nepoškodil, zvláště při práci s procesorem. Je možné, že po vyjmutí a opětovném vložení procesoru a kompletaci celého PC - ,,hardware nerozeznal software ??" Co s tím ???
Sestava PC-klasika: zákl.deska: ASUS A8V-VM, procesor AMD Athlon 64, socket 939, paměti 1,75 GB DDR 400, grafika: integrovaná, hdd: Seagate Barracuda 7200.9 160 GB.
Budu vděčný za každou radu
Díky caprilibra

Dík,sice jsem PC znovu rozebral a složil,ale zkusím vše postupně znovu rozpojit a zapojit. Jo zkusil jsem vzít ten HDD (win 7) a zapojit na své PC kde mám také Win 7 a nebylo možné systém rozjed, tak jsem HDD přeinstaloval Win XP. Zítra zajedu k neteři a zkusím HDD zapojit......

paměti 1,75 GB

deska u-atx má jen dva ram sloty, nemůže tam být přimíchaný nekompatibilní modul 256mb.
když je v biosu nastavená rezervace -256mb ram pro grafiku, udej celkovou ramku, ne výmysly.

cmos reset proveden?

pozn.: vysává se tak, že držíš ústí hadice, druhou rukou svod na kovový case. a ničeho uvnitř se nedotýkáš.

4sloty: sorry za zmatek, díval jsem se kdesi na netu na pidiobrázek, ty černé jsem měl za stín.
ten zbytečný maličký nekompatibilní 256mb dimm vyhoď, nemá tam smysl.

reset cmos proběhl?

Vzal jsem její HDD, zapojil do svého PC kde mám ty samé Win 7 a můj PC ho nepoznal.

tvoje stará deska může být jen sata150 kompatibilní.

předpokládám, že na jednojádrovém krámu s malou ram provozuješ xp, že tě nenapadlo tam cpát w7 - je ztráta času to řešit.

vyndal paměti, desku z PC skříně, sundal větrák chlazení procesoru a vyjmul procesor.

Opravdu důkladné čištění.:))
Nemá teď ta základní deska někde zkrat na kostru skříně?Zkus to zase vyndat a spustit na stole.A pod procesor jsi dal novou pastu?Jinak může dost topit a nakonec se upeče úplně.