Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB port neotevře některé zařízení

Dobrý den, koupila jsem si počítač a mám problém s usb vstupy. Pokud do nich zastrčím flash disk, sice se načte ikona, že jsem vložila zařízení, avšak už je neotevřu. Zkoušela jsem to s více flash diskama. Pokud do těchto usb vstupů strčím externí disk, či telefon přes kabel, tak zařízení bez problémů načtou a otevřou. Flash disky jsem zkoušela formátovat, na jiných počítačích fungují bez problémů. Měl by někdo nějakou radu co s tím?? Předem děkuji za jakýkoli tip.

Kdysi jsem s tím taky bojoval, ale nepamatuju si, jak jsem došel k nápravě.
Matně si pamatuju nějaký zásah v registrech a to, že se toho účastnil lední brtník.
Zkoušel jsem to vyhledat, ale marnost nad marnost. Máš nainstalované všechny ovladače k základní desce? Projdi v PC: Ovládací panely\Všechny položky Ovládacích panelů\Přehrát automaticky a tam polaborovat s položkami.

Zkus spustit z přílohy ty dva soubory (nejprve ten zakazující a pak povolující).

V spravci zariadeni (na karte detaily o ovladaci) si skontroluj ze jaky ovladac to priradilo tomu USB mass storage zariadeniu. Ma tam byt nejaky standarny microsoft (usbmass ci tak dajak). Ked tam bude nejaky dementny od nejakeho fotaku, tak odinstaluj ovladace fotaku.

Ak mas nejaky antivir a ine antiprogramy skus ich odinstalit alebo aspon uplne vypnut, ale podla mna to je skor ovladacmi.

P.S. ak to je v prednych USB portoch zle a v zadnych co idu priamo z dosky dobre, tak je nahovno USB kabel v bedni, to je potom normalka cina classic)