Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PIXMA MP 150

dobrý den, dostala jsem tuto tiskárnu a jelikož bydlím na vsi chtěla bych si koupit na internetu černobílou cartridge, poraďte prosím někdo jakou - aby se pokud možno dala doplňovat

Pokial sa jedna o novy kus odporucam pouzivat ORIGINALNE naplne od canonu, cize ziadne doplnovanie. V opacnom pripade riskujes pokazenie zariadenia a stratu zaruky.
Naplne tam idu PG-40 a PG-50 (velkokapacitna).
Farebne su oznacene CL-41 a CL-51 (velkokapacitna).