Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Můžu si dovolit více ram?

Zdravím, jelikož se do pc nevyznám natolik abych si sám poradil, píšu sem.
Mám v pc 4GB ram a sehnal jsem si další 2gb ram, kterou bych tam chtěl vložit, sloty mám ještě dva volný.
Ale jde mi o to aby se něco nestalo, zda to vůbec utáhnou další komponenty.
Nevím co potřebujete za informace, kdyžtak napište a dodám.. Děkuji předem.

Screeny..
ctrlv.cz

Tak ja s FF a bez antiviru urobim ale to same co ty s tym chrome a antivirom, akurat mi k tomu stacilo doteraz 2GB. 4GB je samozrejme dobre mat kvoli disk cache (prefetch), ale viac jak 4GB typicky neni vyuzite. Len u nejakych najnovsich hier moze byt vyuzite aj tych 6GB.

P.S. ked uz to tam ma, tak nech to tam necha, ja len ze to moze byt zbytocne a aj kontraproduktivne, ak je ta 2GB nahodou pomalsia a este aj zrusila dualchannel apod, zavisi od dosky a od konkretnych modulov